A-groep 
Ton van der Werf – Joris Kok:  0 – 1  
Frank Lambregts – Ted van Eck: ½ - ½  
Thijs Matthijsse – Koen Riemens: 0 – 1  
Pim Eerens – René van den Broek: ½ - ½  

B-groep 
Wiljan Mariën – Anthony Snijders: 1 – 0  
Henk Alberts – Ab Witkamp: 1 – 0  
Lewon Gevorkjan – Theo Potjes: 1 – 0  
Peter Huijser – Imad Abou Dehn: ½ - ½  
Jan Rijkse – Ferdin de Graag: 0 – 1  

C-groep 
Kimberley Oostvogels – Bas Snijders: 1 – 0  
Robin Verbeek – Cora Oostvogels:  1 – 0  
Patrick Peeters – Patrick Heijnen: ½ - ½  

Visie Cup 
Ad Bruijns – Jan Schuurmans: 0 – 1
Kees van Hogeloon – Ivo Kok: 0 – 1  

C-groep 
Peter Jim Hardy – Patrick Heijnen: 1 – 0   

Visie Cup 
Jan Schuurmans – Joris Kok: 1 – 0  
Imad Abou Dehn – Ger IJzermans: 1 – 0  
Jacques Smits – Frank Lambregts; 0 – 1
Kees van Hogeloon – Theo Potjes: 1 - 0 

A-groep 
Pim Eerens – Ton van der Werf: 1 – 0  
René van den Broek – Thijs Matthijsse: 1 – 0  
Koen Riemens – Frank Lambregts: 0 – 1  
Ted van Eck – Ad Bruijns: 1 – 0  
Martijn Verbeek – Erik van Elven: 0 – 1  

B-groep 
Theo Potjes – Henk Alberts: 0 – 1  
Ab Witkamp – Wiljan Mariën: 0 – 1  

C-groep 
Patrick Peeters – Peter Jim Hardy: 0 – 1  
Cora Oostvogels – Kimberley Oostvogels: ½ - ½  
Bas Snijders – Patrick Heijnen: 0 – 1   

Visie Cup 
Ivo Kok – Jan Schuurmans: 0 – 1  

Gisterenavond, 27 januari, werden door onze competitieleider Frank Lambregts de prijzen uitgereikt van de 1e competitiehelft. Ton van der Werf mocht de medaille in ontvangst nemen voor het winnen van de B-groep en René van de Broek mocht de medaille van de A-groep in ontvangst nemen en tevens de trofee voor het winnen van de ''winterhelft'' van het rapid kampioenschap. De foto's kunt u hier vinden; http://adf-foto.com/jalbum/Prijsuitreiking%20senioren%2027-1-2017/

A-groep
Erik van Elven – Pim Eerens: 0 – 1
Martijn Verbeek – Anthony Snijders: 1 – 0
Ivo Kok – René van den Broek: 0 – 1
Ted van Eck – Koen Riemens: 0 – 1 

B-groep
Mick Dielissen – Thijs Matthijsse: 1 – 0
Frank Lambregts – Robin Verbeek: 0 – 1
Ferdin de Graag – Bas Snijders: 1 – 0R
Ad Bruijns – Kimberley Oostvogels: 1 – 0
Patrick Peeters – Ton van der Werf: 0 – 1
Jacques Smits – Peter Huijser: ½ - ½
Thijs Matthijsse – Jacques Smits: 1 – 0R
Robin Verbeek – Thijs Matthijsse: 0 – 0R
Kimberley Oostvogels – Bas Snijders: 1 – 0R

C-groep
Pieter de Nijs – Cora Oostvogels: ½ - ½
Ab Witkamp – Theo Potjes: 0 – 1
Patrick Heijnen – Bas Robben: 0 – 1
Peter Jim Hardy – Imad Abou Dehn: 0 – 1
Jan Rijkse – Ger IJzermans: ½ - ½
Lewon Gevorkjan – Wiljan Mariën: 0 – 1R
Lewon Gevorkjan – Imad Abou Dehn: 0 – 1R
Imad Abou Dehn – Cora Oostvogels 0 – 1R

Visie Cup
Jan Schuurmans – Ferdin de Graag: 1 – 0
Wiljan Mariën – Henk Alberts: 0 – 1 


A-groep
René van den Broek – Pim Eerens: 1 – 0  
Joris Kok – Henk Alberts: 1 – 0  

B-groep
Mick Dielissen – Jacques Smits: 0 – 1  
Patrick Peeters – Ferdin de Graag: 0 – 1  
Ad Bruijns – Peter Huijser: ½ - ½  

C-groep
Ger IJzermans – Ab Witkamp: 1 – 0  
Imad Abou Dehn – Pieter de Nijs: 1 – 0  

Visie Cup
Erik van Elven – Ted van Eck: 1 – 0  
Frank Lambregts – Jan Schuurmans: 0 – 1  
Ngo Hin Cheng – Ivo Kok: 0 – 1  
Patrick Heijnen – Kimberley Oostvogels: 1 – 0  
Theo Potjes – Cora Oostvogels: 1 – 0 

Laad meer